Hakkımda
Merhaba, ben Yiğithan Yaramış. 1999 yılında Konya'da doğdum. Eğitim hayatım boyunca teknolojiye olan ilgimle öne çıktım ve bu ilgimi Cumhuriyet Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde profesyonel bir yolda sürdürdüm. Üniversite yıllarım boyunca edindiğim bilgi ve deneyimle, mobil ve web geliştirme konularında birçok projede yer aldım. Bugün, sektördeki en yenilikçi çözümleri sunma hedefiyle, sizin için hayalinizdeki dijital projeleri hayata geçiriyorum. Başarılı bir işbirliği için bana her zaman ulaşabilirsiniz.
Sizin İçin Yapabileceklerim

Mobil Uygulama Geliştirme

Android & IOS
Mobil teknoloji çağında, Android ve iOS platformları üzerinde uygulama geliştirmede uzmanlaştım. Yiğithan Yaramış olarak, kullanıcı odaklı, hızlı ve sorunsuz uygulamalar yaratıyorum. Her iki platformun özgün özelliklerini benimseyerek, en son teknoloji trendleriyle uyumlu projeler geliştiriyorum. Mobil uygulama fikriniz varsa, birlikte hayata geçirelim.

Web Uygulama Geliştirme

Web, iş ve etkileşim dünyasında merkezi bir rol oynamaktadır. Ben, Yiğithan Yaramış olarak, web uygulama geliştirme konusunda geniş bir bilgi birikimine sahibim. Kullanıcılarına kesintisiz, hızlı ve etkileşimli deneyimler sunmayı hedefleyen modern web uygulamaları oluşturuyorum. Yenilikçi teknolojileri ve en iyi yazılım pratiklerini benimseyerek, her cihazda ve platformda sorunsuz bir şekilde çalışan web projeleri geliştiriyorum. İşletmenizin veya fikrinizin dijital dünyada parlamasına yardımcı olmak için buradayım. Birlikte sıradışı web uygulamaları oluşturalım.
Eğitim Hayatım

Cumhuriyet Üniversitesi

Bilgisayar Mühendisliği
İletişime Geç